BT Hizmetlerimiz

Uzmanlığımız

İşletmeniz için Birinci Sınıf Çözümler

Danışmanlık Hizmetleri

Seganet, iş dünyasında verimlilik sağlayan, yöneticilere ve bilişim profesyonellerine yeni bakış açıları kazandıran teknoloji çözümlerini sunmaktadır.

READ MORE +

Bilgi Sistemleri Yönetimi

Sistem yönetim maliyetlerinin oldukça yüksek ve zaman alır duruma gelmesi sebebiyle Bilgi Sistemleri yönetimi zorlaşmaktadır.

READ MORE +

Ağ Güvenlik Çözümleri

BT teknolojilerinin günümüzde ulaştığı noktada, internetin hayatımızda çok yoğun bir şeklide yer alıyor olması, güvenlik kavramının önemli bir noktaya gelmesine sebep olmuştur.

READ MORE +

Sistem Yönetim Çözümleri

Günümüzde BT altyapıları -BT hizmetlerinin bizzat “İş” in içinde anılması sebebiyle- oldukça kompleks hale gelmiştir.

READ MORE +

Destek Hizmetleri

Seganet Bilgisayar Sahip olduğu uzman Destek Kadrosu ile IT Sistemleriniz için ihtiyaçlarınız doğrultusunda oluşabilecek destek hizmetlerini en az maliyet ile en kısa sürede çözümlendirmeyi hedeflemektedir.

READ MORE +

İş Sürekliliği Çözümleri

Seganet olarak, iş sürekliliği konusunda hedefimiz; uygulandığı organizasyon içerisinde, kaynağı ne olursa olsun herhangi bir felaket anında organizasyonun işleyişinde kritik tanımı içerisinde yer alan faaliyetlerin sürekliliğinin sağlanmasıdır.

READ MORE +

Lisanslama Çözümleri

Seganet, lisanslama konusunda uzman bir ekiple size uygun lisanslama modelini belirlemede, ayrıca satın almış olduğunuz lisanslar ile ilgili danışmanlık hizmetlerini vermektedir.

READ MORE +

Bakım Sözleşmleri

Uzaktan Destek Hizmetleri, Yerinde Destek Hizmetleri, Destek Personeli Bulundurma Hizmetleri, Periyodik Bakım Hizmetleri seçeneklerinden yaralanabilirsiniz.

READ MORE +