Hakkımızda

Biz kimiz

Seganet Bilgisayar Sistemleri Dan.Tic.Ltd.Şti. 2007 yılından bu yana, sektöre yönelik özel çözümlerden iş çözümlerine, sistem entegrasyon çalışmalarından dış kaynak kullanımına, servis ve bakım hizmetlerinden network çözümleri ve danışmanlığı konularında hizmet veren teknoloji ve iş ortağı olmayı hedeflemiştir. Seganet, çözüm ve hizmet üretirken yüzde yüz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş ve yapısını bu şekilde biçimlendirmiştir. Kadrosunda bulundurduğu, her biri konusunda uzman ve sertifikalı mühendisleriyle müşterilerine teknik olarak en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

Vizyonumuz

Ülkemizde hızla gelişen Bilişim Pazarının en iyi ve köklü firmalarından olmak Ürün ve Hizmet kalitesini öncelikli hedef olarak tanımlamak İş konsantrasyonu ve Motivasyonunu en yüksek seviyede tutmak Tutarlı ve Kaliteli ürün ve hizmet üreten markalara ürün portföyünde öncelikli yer vermek.

Misyonumuz

Geçmişte piyasa firmalarının yaptığı hatalardan ders alarak, gelecekte daha iyi piyasa koşulları oluşmasını sağlamak üzere üzerine düşeni yapmak. Tedarikçi kadar tüketicinin de bilinçli olmasının iyi bir piyasa için vazgeçilmez bir unsur olduğunu bilerek, müşteri memnuniyeti kadar, müşteri bilgilendirilmesi için çalışanları yönlendirmek. İyi bir işletmenin, çok satan değil, çok kâr eden bir işletme olduğunu unutmamak İyi bir işletmenin, tüm satışlarının minimum %80 ini eski müşterilerine yaptığına inanmak. İyi bir işletmenin, ancak kaliteli bir müşteri portföyüne sahip olabilirse ayakta kalacağına inanmak. Bilgi, Beceri, Pozitif Düşünce ve iyi niyet açısından iş arkadaşlarımıza sürekli eğitim vermek.

Değerlerimiz

- Önce insan anlayışını temel prensip olarak benimsemek
- Hizmette farklılık ve artı değer yaratmak
- Gelişime ve değişime ayak uydurmak
- Müşteri ve sonuç odaklı olmak.