OFFICE 365 KURUMSAL E5

Ekipler ve Ağlar için geliştirildi
 

Skype Kurumsal sayesinde artık, arama, konferans, video ve paylaşım için tek bir platform kullanarak altyapınızı basitleştirebilirsiniz. Çalışanlarınızı sevdikleri deneyimle, her gün kullandıkları Office uygulamaları aracılığıyla bağlayın.
 

Kişiselleştirilmiş ve Kurumsal Öngörüler
 

Kullanımı kolay canlı veri izleme ve derinlemesine analiz araçları, verilerinizdeki yeni hikayeleri daha etkileşimli raporlar, daha basit panolar ve etkileyici veri görselleştirmeleriyle keşfetmenize imkan sağlar.
 

Kişi Odaklı Güvenlik
 

Güvenliğiniz, sizin yerinize Microsoft tarafından sağlanır. Artırılmış gizlilik, şeffaflık ve iyileştirilmiş kullanıcı denetimleriyle artık daha da fazla kontrol sahibisiniz. Bunun neden şimdiye kadarki en güvenli Office olduğunu anlamak hiç zor değil.
 

Office 365 Kurumsal E5 planının içeriği:
 

Tanıdık Office araçları
 

Office paketi 
 

Artık PC ve Mac bilgisayarlarınıza yönelik yeni Office 2016 uygulamaları dahil!
 

Her zaman şu uyguylamaların en yeni sürümlerine sahip olun:
 

  • Fikirlerinizi en iyi çalışma yönteminizle (klavye, kalem veya dokunmatik ekran kullanarak) yakalayın.
  • Excel’de modelinizi tanıyan ve verileri otomatik olarak tamamlayan araçlarla bilgileri kolayca biçimlendirin.
  • Kendi mükemmel görünümlü Word belgelerinizi oluşturmak için PDF'lerdeki içeriği kolayca birleştirin.
     

Bilgisayarlarda, tabletlerde ve telefonlarda Office
 

PC ve Mac bilgisayarlarda, Windows tabletlerde, iPad® ve Android™ tabletlerde, ayrıca çoğu mobil cihazda tam olarak yüklü Office deneyiminden yararlanın. Her kullanıcı Office'i 5 PC veya Mac bilgisayara, 5 tablete (Windows, iPad ve Android) ve 5 telefona yükleyebilir. Daha fazla bilgi edinin
 

Ayrıca şu çevrimiçi hizmetler de sağlanır:
 

Çevrimiçi konferans
 

Tek tıklamayla ekran paylaşımı ve HD görüntülü konferans özelliğini kullanarak sesli ve görüntülü çevrimiçi toplantılara ev sahipliği yapın. Daha fazla bilgi edinin
 

Toplantı yayını
 

Skype Kurumsal toplantılarını, neredeyse tüm cihazlardan tarayıcı aracılığıyla katılabilecek 10.000’e kadar kişiye İnternet üzerinden yayınlayın. Toplantılar, gerçek zamanlı yoklama ve duygu izleme özelliklerinin yanı sıra yayın sırasında iletişim olanağı sunan Yammer’ı da içerir. Daha fazla bilgi (İngilizce)
 

Anlık ileti ve Skype bağlantısı 
 

Anlık ileti, sesli ve görüntülü arama aracılığıyla diğer Skype Kurumsal kullanıcılarıyla bağlantı kurun ve çevrimiçi durumunuzu kullanarak diğer kişilere uygunluk durumunuzu bildirin. Skype kullanıcıları ile iletişim durumu, anlık ileti ve sesli arama paylaşın. Daha fazla bilgi edinin
 

Bulut tabanlı arama yönetimi
 

Modern arama yönetimi gereksinimlerini doğrudan Skype Kurumsal üzerinden sağlayın ve bilgi çalışanları için ayrı özel santral PBX telefon sistemleri kullanma zorunluluğunu ortadan kaldırın.
 

PSTN konferansı 
 

Toplantı katılımcıları, Sykpe toplantılarına neredeyse tüm cihazlardan arayarak bağlanabilir ve düzenleyiciler katılımcı eklemek için dışarıyı arayabilir. Arayarak bağlanma olanağı bilgisayar, akıllı telefon ve tarayıcıdaki tek dokunuşla katılma seçeneklerine ek olarak sunulur ve insanların İnternet erişimi olmayan yerlerden bile çevrimiçi toplantılara katılmasına olanak tanır.
 

ÖNEMLİ: PSTN Conferencing şu anda bölgenizde kullanılamıyor. Kullanıma sunulduğunda size bildireceğiz. Kullanıma sunulduğunda, PSTN Conferencing özelliğini içeren Office 365 Kurumsal (E5) aboneliğine hemen yükseltebilir veya yenileme zamanı gelene kadar bekleyebilirsiniz.
 

E-posta ve takvimler
 

Masaüstünüzden veya Outlook web aracılığıyla web tarayıcısından erişebildiğiniz zengin ve tanıdık Outlook deneyimiyle kurumsal sınıf e-posta kullanın. Her kullanıcı için kapasite sınırı olmayan posta kutuları edinin ve en fazla 150 MB büyüklüğünde ekler gönderin. Daha fazla bilgi edini
 

Gelişmiş e-posta
 

Uyumluluk gereksinimleri için, sınırsız depolama alanının yanı sıra arşivleme ve yasal saklama özelliklerinden yararlanın. Kullanıcılarınızı e-postalarda ek uyumluluk zorunlulukları konusunda eğiten veri kaybı önleme (DLP) ilkeleri ve ilke ipuçları kullanın.
 

Belge ve e-posta erişimi denetimi
 

Hak Yönetimi Hizmetleri, belgelere ve e-postalara erişimi yalnızca belirli kişilerle kısıtlayarak bunların görüntülenmesini veya düzenlenmesini, kuruluş dışında gönderildiğinde bile engellemenize olanak tanır.
 

Gelişmiş bilgi koruması
 

Exchange Online, Skype Kurumsal ve SharePoint Online'da kullanılabilen veri kaybına karşı koruma ve şifreleme özellikleri, e-postada, anlık iletilerde, toplantılarda ve ekip sitelerinde içeriğinizin güvenli kalmasını sağlar.
 

Gelişmiş güvenlik
 

Gelişmiş Tehdit Koruması, kullanıcıları e-postalara, eklere ve bağlantılara gizlenmiş, bilinmeyen ve karmaşık tehditlere karşı korur. Müşteri Kasası ise verilere erişimi, yalnızca önceden atanmış ve iki öğeli kimlik doğrulaması aracılığıyla kimliği doğrulanmış yönetici onaylarıyla kısıtlama olanağı sunarak denetim ve şeffaflığı elinizde tutmanızı sağlar.
 

Analiz araçları
 

Power BI Pro’daki canlı panolar ve etkileşimli raporlar sayesinde, teknik bilgisi olmayan kullanıcılar verileri daha büyük bir hız, verimlilik ve anlayış düzeyinde görselleştirip çözümleyebilir. Delve Analytics, sahip olduğu etkileşimli panolar sayesinde, Office 365’teki bilgilere dayalı bireysel ve kurumsal öngörüleri ortaya çıkarmanızı sağlar.
 

Dosya depolama ve paylaşma
 

OneDrive İş, her kullanıcı için her yerden erişebilecekleri ve çevrimdışı erişim için PC veya Mac bilgisayarlarıyla eşitleyebilecekleri 1 TB’lık kişisel bulut depolama alanı sunar. Kuruluşunuzun içindeki ve dışındaki kişilerle kolay bir şekilde belge paylaşın ve dosyaları kimin görüntüleyebileceğini ve düzenleyebileceğini denetleyin. Daha fazla bilgi edinin
 

Ekip siteleri
 

Kullanıcı başına 10 GB temel depolama alanı ve 500 MB ek depolama alanıyla, belge erişimini ve paylaşımını kolaylaştırın. Excel Hizmetleri ve Visio Hizmetleri ile hazırladığınız etkileşimli raporlar aracılığıyla fikirlerinizi paylaşın ve bunları HTML5 destekli mobil cihaz tarayıcılarında görüntüleyin. Daha fazla bilgi edinin
 

Kurumsal sosyal ağ
 

Yammer işbirliği yazılımı ve iş
uygulamaları, çalışanlarınızın doğru kişilerle bağlantı kurmasına, ekipler arasında bilgi paylaşmasına ve daha fazla iletişim kurabilmek için projeler çerçevesinde organize olmasına olanak tanır. Daha fazla bilgi edinin
 

Office Online
 

Tüm modern tarayıcılarda Word, OneNote, PowerPoint ve Excel belgeleri oluşturun. Daha fazla bilgi edinin
 

Profesyonel dijital öykü anlatma araçları
 

Yeni Office 365 uygulaması Sway sayesinde, ilgi çekici, etkileşimli web tabanlı raporları, sunuları, bültenleri, eğitimleri ve daha fazlasını doğrudan telefonunuzdan, tabletinizden veya tarayıcınızdan kolayca oluşturabilirsiniz. Sway'ler kolayca paylaşılabilir ve her türlü ekranda harika görünür. Daha fazla bilgi edinin
 

Mobilite
 

Windows Phone, iOS ve Android cihazlarında bir tarayıcı kullanarak e-postayı, takvimi ve kişileri eşitleyin; SharePoint sitelerine erişin; Office belgelerini Office Online üzerinde görüntüleyin. Daha fazla bilgi edinin
 

Uygulamalar için kuruluş yönetimi
 

Grup İlkesi, Telemetri ve Paylaşılan Bilgisayar Etkinleştirmesi özellikleriyle kuruluşunuzdaki uygulamaların yönetimini basitleştirin.
 

Arama ve bulma
 

Olan bitenden haberdar olun. Office 365’te kişiselleştirilmiş öngörülere göre içerik arayın ve bulun. Office Delve, Office Graph tarafından desteklenecek olan ilk deneyimdir. Office Graph, her kullanıcının davranışından ve içerikle, konularla ve kişilerle ilişkilerinden türetilen çözümlenmiş işaretlerin veya fikirlerin bir derlemesidir. Daha fazla bilgi edinin
 

Kurumsal video portalı
 

Kuruluşunuzdaki videoları kolayca yönetin. Office 365 Video, videoları karşıya yükleme, paylaşma, bulma ve cihazlarda rahatça sorunsuz bir şekilde kayıttan yürütme amacıyla kurum genelinde kullanılabilen bir hedef konumdur. Daha fazla bilgi edini
 

Sesli mesaj tümleştirmesi (Birleşik Mesajlaşma)
 

Otomatik santral olanağı sunan, barındırılan sesli mesaj desteği. Sesli mesajlar Exchange Online'a kaydedilir ve kullanıcılar bunlara Outlook, Outlook Web App veya uyumlu bir cep telefonu aracılığıyla erişebilir.
 

Gelişmiş uyumluluk araçları
 

Birleşik eBulma Merkezi’ni kullanarak Exchange, Skype Kurumsal, OneDrive İş ve SharePoint posta kutularında arama yapabilirsiniz. Gelişmiş bekletme, arşivleme ve analiz özellikleriyle tümleşik olması sayesinde, tahmine dayalı, yerinde eBulma olanağı sağlayarak bir yandan ilgi düzeyini artırırken diğer yandan maliyet ve riski düşürür.
 

Office ve SharePoint Uygulamaları
 

Yeni üçüncü taraf uygulamaları ve müşteri tarafından geliştirilen uygulamalar, Office ve SharePoint ile birlikte çalışarak web hizmetlerini doğrudan belgelerinize ve sitelerinize getirir.
 

Tüm Office 365 Kurumsal planlarına şunlar dahildir:
 

Güvenilirlik
 

Hizmetlerinizin garantili %99,9 kesintisiz çalışma ve mali destekli hizmet düzeyi sözleşmesiyle (SLA) sağlandığını bilmenin iç rahatlığını yaşayın.
 

Güvenlik
 

Beş güvenlik katmanı ve önceden izleme özelliği içeren modern güvenlik uygulamaları, müşteri verilerinin güvenliğini korumaya yardımcı olur. Daha fazla bilgi edinin
 

Gizlilik
 

Verileriniz size aittir. Microsoft, e-postaları veya belgeleri reklamcılık amacıyla taramaz. Daha fazla bilgi edinin
 

Yönetim
 

Yönetim portalı, BT’ye hizmetlerinize yönelik olarak çevrimiçi bir portaldan veya PowerShell komutlarıyla otomatik yönetim aracılığıyla ayrıntılı yapılandırma seçenekleri sağlar. Yönetim portalını kullanarak, hareket halindeyken hizmetlerinizi yönetebilirsiniz.
 

Güncel
 

Sürüm yükseltmeleri için ödeme yapmanız gerekmez; güncelleştirmeler aboneliğinize dahildir. Yeni özellikler, Office 365 müşterilerine BT tarafından yapılandırılabilen bir deneyimde sunulur.
 

Active Directory tümleştirmesi
 

Kullanıcı kimlik bilgilerini ve izinlerini yönetin. Active Directory ile çoklu oturum açma ve eşitleme.
 

Destek
 

Tüm BT sorunları için 7/24 telefon desteği. Çok acil olmayan sorunlar için, doğrudan yönetim portalından hizmet istekleri oluşturabilirsiniz. Daha fazla bilgi edinin

Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş