LG’DEN BIR İLK DAHA!

Dünya devlerinden LG Google ome işletim sistemiyle çalışan bilgisayarını 2014’te yapılacak olan CES Fuarından tüketicisiyle buluşturacak. omebase ismiyle lanse edilecek bilgiyasar alıcılarına hızlı, basit ve uygun fiyatlı bir deneyim vadediyor.

 

LG omebase (Model 22CV241) 21.5 inç genişliğindeki Full HD IPS ekran ile piyasaya sürülecek.

 

LG omebase bilgisayarın basit ama güvenli kullanımı bir takım Google uygulamarıyla desteklenecek. ome Web Store’dan on binlerce uygulama indirme imkanı sunacak olan bilgisayar kullanıcılarına anlık e-posta dökümanlarını görüntülemelerine ve güncel haberleri takip etmelerine imkan tanıyor.

 

Kullanım kolaylığının ön planda olduğu LG omebase bilgisayar, kullanıcısının Drive, Search, Maps, YouTube veya Google+ gibi Google ürünlerinden maksimum düzeyde avantaj elde etmesini sağlıyor.

 

Minimalistik tasarımı ve gelişmiş donanımı ile LG omebase bilgisayar basitlik, güç ve tasarımın uyumunu sağlıyor. Hem ev hem iş ortamı kullanımına uygun olan LG omebase bilgisayar 178 drecelik görüş açısına sahip Full HD IPS ekranı ile dikkat çekiyor.  Ayrıca 1.3 megapiksellik Webcam’e sahip olan bilgisayarda 5W gücünde ses sistemi yer alıyor. 

 

 

Hande Aksu / Seganet.com.tr

Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş