ENDÜSTRIYEL ACCESS POINT

Interline BS Serisi cihazlarımız, Point-to-Point ve Point-to-Multipoint wireless network uygulamalarınızda kullanabileceğiniz yüksek performanslı endüstri standartlarında, yüksek güvenirlilikli indoor ve outdoor wirelees platformudur.
 

802.11a/b/g/turbo-g standardında 2.4Ghz frekans bandında çalışan test edilmiş 70 Mbps data aktarım performansı ile yüksek band genişliği gerektiren kablosuz network projelerinizi başarı ile gerçekleştirebilirsiniz.
 

IBS serisi ürünlerimiz ile standart wireless cihazları ile 40 adet kullanılarak kurulabilen networkleri ortalama 10 adet IBS serisi ürünlerimizden kullanarak kurabilirsiniz. Böylelikle hem network maliyetlerinizi azaltmış, hem de yönetimini kolaylaştırmış olursunuz.
 

Uygulama Alanları

- Kişisel ve Kurumsal Geniş Alan Network Uygulamaları
- Özel ve Kamu Şirketleri için Birimler Arası Uygulamalar
- Binadan Binaya veya Kampüs Network   Uygulamaları
- Belediyeler ve Kamu Hizmeti veren Kurumlar
- Wireless CCTV Data Aktarımı
- VoIP / Kırsal Bağlantılar
- Metropolitan Area Network Uygulamaları
- Özel ve Kamu Okulları, Hastane ve vb Yerler
- Liman / Marina Hot-Zone Uygulamaları
- Hotel / Tatil Köyü Hot-Zone Uygulamaları
- Site içi Oturma alanları veya Meskenlerde 
- Gemiden Kıyıya Network Uygulamaları
- Mobil Araçtan Merkeze Network Uygulamları
- Maden Sahası Uygulamaları
- Telemetri Sistemler

Neden Kablosuz Ağ Bağlantısı?

Altyapınızdaki kablolu ağ problemlerinden, bina içerisindeki kablo karmaşasından, bina dışı ve kampüs içerisindeki kablolama maliyetlerinden, taşınma esnasında tekerrür eden altyapı maliyetlerinden koruyarak müşterilerinize kablosuz erişim kolaylığı ve uzak ağ bağlantı çözümleri sunar. 

Kablosuz ağ hizmetleri, ağın tasarımı, site survey (keşif), mobil cihazlar için serbest dolaşım bölgelerinin belirlenmesi, Access Point kurulumu, uzak bağlantı ve bina dışı kullanımlar için anten görüş testleri ve anten kurulumu, ağ kurulumu, yönetimi ve desteği dahil uçtan uca çözümleri kapsar. 

Kablosuz ağ çözümleri, sürekli seyahat eden çalışanları olan şirketlerde, kablo problemleri yaşamak istemeyen şirketlerde , bina içerisinde ve bina dışında düşük maliyetli çözümler isteyen kurumlarda, kablo mesafelerinin problem olduğu durumlarda ve fiber gibi yüksek hız beklentisinin olmadığı kolay işletilebilirlik istenen kurum ağlarında kullanıcılara büyük avantajlar sağlar. 

Kablosuz Ağ Avantajları:

- Ağ kablolaması yerinde kalır ama insanlar kalmaz.Eğer bağlanılabirlik daha fazla olur ise daha üretken olunabilir.
- Kablosuz ağ bağlantılarını kurmak kablolu ağ bağlantılarını kurmaktan daha kolay ve daha çabuktur.
- Kablosuz donanım için ilk yatırım daha yüksek olabilir ancak toplam kurulum harcamaları ve kullanım süresi masrafı daha düşüktür.

Facebook! da Paylaş
Twitter! da Paylaş
Google ! da Paylaş